Привіт,
Вітаємо вас на сторінці табору Фантастичні звірі!
Ми раді, що ви завітали до нас, і запрошуємо вас приєднатися до нашої мистецької подорожі в Карпатах з 21.07 по 28.07. 2024.
Метою нашого проєкту є відновлення ресурсу дитини у безпечному просторі через підтримку, творчість і природу.
У нашому таборі ми прагнемо створити середовище, де:
-
Кожна дитина почувається фізично та емоційно захищеною
-
Творчість розквітає через знайомство з різноманітними мистецькими практиками
-
Панує атмосфера взаємної підтримки та турботи
-
Діти будують нові дружні стосунки та вчаться спілкуватися
-
Кожен учасник має можливість краще пізнати себе, свої таланти та прагнення
Ми віримо, що ці принципи допоможуть створити незабутній досвід для кожної дитини, сприяючи їхньому особистісному зростанню та творчому розвитку.
На цій сторінці ви знайдете всю необхідну інформацію про табір, включаючи склад нашої команди, умови проживання та участі, а найголовніше - як ви можете стати частиною цієї захопливої пригоди.
Що буде відбуватися в таборі?
У таборі "Фантастичні звірі" діти занурюються у творчу подорож, де вони дізнаються про різних митців та способи, якими ті виражали себе через мистецтво. Під керівництвом команди табору учасники стануть частиною справжньої мистецької лабораторії, де навчаться виражати себе художніми засобами та проживати свої емоції через творчість.
Наша програма включає:
1. Знайомство з різними видами мистецтва та техніками
2. Практичні заняття з створення власних творів мистецтва
3. Групові обговорення та рефлексії
Окрім мистецьких активностей, ми подбали про різноманітне дозвілля:
• Походи мальовничими карпатськими стежками
• Спільний перегляд фільмів
• Групові дискусії на цікаві теми
• Ігри та розваги на свіжому повітрі
Кожен день у таборі буде наповнений новими відкриттями, творчими експериментами та яскравими враженнями. Ми створюємо атмосферу, де кожна дитина зможе розкрити свій потенціал, навчитися краще розуміти себе та інших через мистецтво, а також чудово провести час у колі нових друзів.
Які умови проживання?
Учасники будуть розміщені в чудовому гостинному комплесі "SargoRigo", де створені комфортні умови для проживання та відпочинку:
• Діти розміщуються по 3-4 особи в кімнаті (хлопці і дівчата окремо)
• Кожен має окреме дерев'яне ліжко з ковдрою та подушкою (є можливість отримати додаткову ковдру за потреби)
• У кожній кімнаті є шафа для одягу, розетки та дзеркало
• Кожному учаснику надаються два рушники
• Туалет і душ знаходяться на блок з 3-4 кімнат, при цьому майже кожен блок має по дві вбиральні й душові кімнати
Додаткові зручності:
• Wi-Fi на території готелю
• Праска та принтер у загальному доступі
• Музичні інструменти та настільні ігри для дозвілля
Харчування:
• Забезпечуємо п'ятиразове вегетаріанське харчування
Ми подбали про те, щоб створити затишну та дружню атмосферу, де кожна дитина почуватиметься як вдома і зможе повністю зануритися у творчий процес та відпочинок.
Як до нас добратися?
Ми подбали про зручне транспортування наших учасників:
-
На початку табору: ми організовуємо трансфер від залізничного вокзалу міста Мукачево до місця проведення табору - гостинного комлексу SargoRigo в селі Нижнє Селище, Закарпатська область.
-
Після завершення табору: ми так само забезпечуємо зворотній трансфер учасників від готелю до залізничного вокзалу Мукачево.
Таким чином, батькам/опікунам потрібно подбати лише про доставку дітей до Мукачево та їх зустріч там після табору. Все інше бере на себе наша команда, гарантуючи безпечне та комфортне перевезення дітей до місця проведення табору і назад.
Для кого цей табір?
Табір "Фантастичні звірі" створений спеціально для дітей, які:
-
Потребують психологічного та емоційного відновлення
-
Не мають достатніх ресурсів, щоб самостійно забезпечити собі такий відпочинок
-
Вже достатньо самостійні, щоб комфортно перебувати в таборі
-
Не мають фінансової можливості поїхати в інші табори
-
Проявляють інтерес до мистецтва та творчості
Завдяки отриманому гранту від Culture Helps / Культура допомагає» – a joint project by zusa (DE) and Insha Osvita (UA) , ми маємо можливість запропонувати участь у таборі безкоштовно для 18 дітей.
Ми ретельно розглядаємо всі отримані анкети, обираючи дітей, які найбільше відповідають вищезазначеним критеріям.
Команда Фантастичних Звірів
ГО Молоток,
приймаюча організація
З 2009 року «Молоток» активно реалізує культурні, освітні та молодіжні проєкти в Нижньому Селищі та громаді на Закарпатті. Працює для того, щоб мотивувати місцеву громаду, особливо молоде покоління, розвивати свій потенціал та створювати активне і різноманітне культурне та соціальне життя в громаді.
Тетяна Белоусова,
голова ГО Молоток
Тетяна має освіту режисерки драматичного театру та акторки. Вона є головою ГО "Молоток" і дитячої театральної студії "Чіга-Біга" (з 2005 року), координаторкою молодіжних програм та організаторкою Міжнародного дитячого фестивалю "Птах". Вона також адміністраторка і координаторка мистецьких таборів у SargoRigo, де працює з міжнародними організаціями з питань зеленого туризму.Протягом останніх 15 років Тетяна працює волонтеркою, зосереджуючись на освіті та культурному розвитку молоді в селі Нижнє Селище. Вона активно залучається до навчальних програм і мистецьких воркшопів, таких як "Налагоджуючи зв'язки", майстер-класи форум-театру та плейбек-театру, і воркшопи зі створення вистав для дітей.З 2022 року Тетяна координує мистецькі програми та арт-терапевтичні табори для дітей і молоді, які постраждали від війни.
Настя Дзюбан,
співкураторка, педагогиня
Настя Дзюбан — художниця, хореографиня, перформерка, танцівниця та драматургиня. Народилася в Києві, живе у Франкфурті-на-Майні, Німеччина. Має ступінь бакалавра культурології з України. Після 10 років класичного балету перейшла до сучасного танцю і дослідження руху. З 2015 року займається мистецтвом, співпрацюючи з друзями та колегами. Її інтереси включають театр, хореографію, потенційність, міграцію та спільність. У 2017 році переїхала до Німеччини та закінчила магістерську програму "Хореографія та перформанс" у 2022 році. Її роботи показували на фестивалях у Києві, Франкфурті, Бохумі та Мангеймі. У 2021 році отримала стипендію danceWEB. Настя також займається кураторством, викладанням та організацією подій. Наразі працює як хореографка, перформерка і драматургиня у Франкфурті-на-Майні та інших містах.
Надія Мацюк,
педагогиня
Надія Мацюк — танцівниця, хореографиня, акторка. Народилася у Києві, Україна. Займалася мистецтвом, повітряною гімнастикою та акробатикою протягом 11 років. Отримала освіту хореографа сучасного танцю. Під час студентських років грала в незалежних театрах. Була членом громадської організації VIDLIK PROJECTS, яка спрямована на розвиток культури в малих містах і селах України, де працювала з підлітками та митцями з різних регіонів. Більше 10 років викладала сучасну хореографію в різних танцювальних школах та дитячих садках для дітей та дорослих. Брала участь у різних проєктах та фестивалях як танцювальних, так і театральних. Також брала участь у комерційних проєктах — зйомках реклами, відеокліпів, фотопроєктів як модель. Вже 6 років презентує проєкт "Перша вистава", де створюються вистави для найменших глядачів від 0 до 3 років, як танцівниця, акторка та хореографиня. Режисерка проєкту — театрознавиця Ірина Запольська.
Юлія Уманець,
психотерапевтка
Юлія Уманець (1981 р.н.) - практичний психолог у закладах освіти, дитяча психотерапевтка, нейропсихологиня. Володіє методом керованих образів (кататимно-імагінативна психотерапія). З 2010 року Юлія працювала з однорічними дітьми та їх батьками, з дітьми дошкільного віку в державних установах (ліцей, дитячий садок), мала особисту практику, проводила багато різних навчальних проектів для дорослих, жінок, батьків, дітей, але найбільше часу присвятила індивідуальній терапії дітей. У 2022 році через повномасштабне вторгнення в Україну Юлія переїхала до міста Лінц, Австрія, де живе і працює психологинею груп підтримки в "Карітасі".
Вероніка Майдукова,
співкураторка, педагогиня
Вероніка Майдукова — художниця та педагогиня з Києва, Україна. Має ступінь магістра педагогіки та мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв. Її різноманітний викладацький досвід охоплює балет, сучасний танець, контактну імпровізацію та історичний танець для різних вікових груп.
У 2022-2023 роках вона курувала проєкт W'ART, присвячений художньому дослідженню війни, також приймала участь у проєкті Tagente St.Pölten та Circus des Wissens. З 2023 року Вероніка працює викладачкою та асоційованою художницею в Redsapata, впливаючи на мистецьку спільноту. Її заняття охоплюють різні стилі танцю, де вона ділиться своїм досвідом та виховує нове покоління.
Оксана Лаврик,
педагогиня
Оксана Лаврик — акторка театру і кіно, педагогиня. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого за спеціальністю "Театральне мистецтво" (майстерня Е. М. Митницького). Працювала в Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра та у театрі «Сузір’я». Викладає в КиМУ пластичну виразність актора, проводить тренінги з роботи з тілом. Працює в Театральній майстерні "Перша вистава", де грає у виставах «Пісок і Вода» та «Тік Так». Учасниця міжнародних фестивалів "Naks" в Естонії, "Jega/Cool" в Литві, "Tanec Praha" в Чехії, резидентка грантової німецької програми "Innovative practices for the development of creative thinking of younger children". Грає у виставі "Триматися за порожнечу" у Театрі Драматургів. Знімалася у серіалах і фільмах: «По той бік», «Сімейні мелодрами», «Реальна містика», «The Death of the Ambassador».
"Фантастичні звірі" створені у партнерстві з PUC/Studio Fugu (Австрія), Point of Ukraine (Австрія) та ГО "Молоток" (Україна).
«Culture Helps / Культура допомагає» – це проєкт, що співфінансується Європейським Союзом у межах спеціального конкурсу пропозицій для підтримки українських переміщених осіб та українського культурного та креативного секторів. Проєкт реалізовується Інша Освіта (UA) та zusa (DE).