top of page

Фантастичні звірі:
зцілюємо, творимо, інтегруємо

«Фантастичні звірі» - проєкт для дітей з досвідом міграції чи біженства, натхненний творчістю Марії Примаченко. Проєкт має освітню мету, оскільки знайомить дітей з видатними діячами і діячками мистецтва, які мали справу зі своїми «звірами» через свою художню практику. Проєкт має також терапевтичну мету, оскільки дозволяє його учасникам та учасницям надати форму, обриси, визначення своїм емоціям і страхам - іншими словами, визначити та опрацювати їх. Команда проєкту об'єднує сфери психічного здоров'я, мистецтва та соціальної роботи, працюючи як з внутрішньо, так і з зовнішньо переміщеними дітьми України. В рамках проекту відбудуться два воркшопи: один в Україні та ще один в Австрії. Крім того, до і після воркшопів будуть проведені дослідницькі лабораторії для зворотного зв'язку, щоб спільно створити спільну методологію. 

"Фантастичні звірі" створені у партнерстві з PUC/Studio Fugu (Австрія), Point of Ukraine (Австрія) та ГО "Молоток" (Україна). Проєкт реалізується за підтримки грантів міжнародної співпраці від Culture Helps / ZUSA Culture, проєкту, співфінансованого ЄС.​​​​​​ *

Творчий літній табір Фантастичні звірі для дітей 8-12 років у Нижньому Селищі, Карпати, Україна 

Запрошуємо вас до чарівного Закарпаття на творчий табір!

У нашому таборі діти познайомляться з різними формами мистецтва та створять власні художні роботи. Під керівництвом професійних арт-педагогів та терапевта, учасники навчаться творчо виражати та обробляти різні емоції. Програма насичена різноманітними активностями: арт-майстерні, креативні лабораторії, групові обговорення, перегляд фільмів та походи на природу. Всі ці заняття спрямовані на розвиток творчості, самовираження та емоційного інтелекту.

 

Наша місія - створити безпечний простір та дати голос кожній дитині через мистецтво. Ми прагнемо забезпечити середовище, де діти почуваються захищеними, прийнятими та вільними у вираженні своїх думок і почуттів.

 

Приєднуйтесь до нас для незабутньої творчої пригоди у безпечному та підтримуючому оточенні!

Дати: 21.07.2024 - 28.07.2024

Участь безкоштовна. Деталі за посиланням.

3_edited.png

Команда Фантастичних Звірів

Марія Шурхал, ініціаторка проєкту, методологиня

Вероніка Майдукова, співкураторка, педагогиня

Настя Дзюбан, співкураторка, педагогиня

Юлія Уманець, психотерапевтка

Тетяна Бєлоусова, співорганізаторка в Україні Оксана Кузьо, співорганізаторка в Австрії

Ірина Запольська, педагогиня в Австрії

Аліна Пусть, педагогиня в Австрії

Оксана Лаврик, педагогиня в Україні

Надія Мацюк, педагогиня в Україні

* “Culture Helps / Культура допомагає” is a project co-funded by the European Union under a dedicated call for proposals to support Ukrainian displaced people and the Ukrainian Cultural and Creative Sectors. The project is a cooperation between Insha Osvita (UA) and zusa (DE).

Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them.

bottom of page